Stovykla jaunimui „Pažink SAVE, draugAUK ir tyrinėk PASAULĮ“ 2021

Trumpa jaunimo stovyklos programa

Rytinė mankšta 9 val., pusryčiai 10 val., pietūs 13 val., vakarienė 16 val.

Stovykla skirta savęs pažinimui, savo emocijų atpažinimui, sugyvenimo su kitais įgūdžių stiprinimui. Šias asmenines savybes jaunimas stiprins kartu su doc. dr. Sigita Burvyte, kuri kartu gyvens gyvenimą su jaunais žmonėmis visos stovyklos metu.

  • 1 diena, bus skirta susipažinti vieniems su kitais per praktinį patyrimą lavinant medžio drožybos įgūdžius.
  • 2 diena, bus skirta foto terapijai. Bus išbandomi „Foto balso“, „Pasaulis mano akimis“ bei emocijų pažinimo metodai taikant foto edukaciją.
  • 3 diena, bus taikomi sociodramos metodai atpažįstant savo emocijas ir jausmus mentoriaujant patyrusiam edukatoriui. Veiklų metu bus sužaidybinamos probleminės gyvenimiškos situacijos ir simuliuojami jų sprendimo būdai.
  • 4 diena patyriminė etnokultūrinė žemaitiškų patiekalų gaminimo edukacija. Diena skirta maisto gaminimo įgūdžiams stiprinti, patiems gaminant žemaitiškus patiekalus.
  • 5 diena teatro terapijai. Kursime spektaklį „Kaip pyktį paversti dūmais?“
  • 6 diena pasitekdami floristikos sumaniąją edukaciją, stiprinsime jaunų žmonių bendruomeniškumą ir kūrybingumą kuriant individualius floristikos kūrinius ir vieną bendrą floristikos darbą
  • 7 diena savęs pažinimas bus paremtas savo šaknų pažinimu, stiprinant jaunimo tautinį tapatumą. Šiam įgūdžiui ugdytis pasitelksime istorijos žinias, žaidybą ir kūrybiškai imituosime „Gondingos mūšį“, kuris vyko tarp kuršių, vikingų ir kryžiuočių.
  • 8 diena stovykloje įgyti savęs pažinimo įgūdžiai bus užtvirtinami ir stiprinami pasitelkiant gongų terapiją.

Vasaros stovyklos gairės

Laikas: 2021 m. liepos 28 d. – rugpjūčio 4 d.
Trukmė: 8 dienos.
Atvykimas: 9 val.
Vaikų amžius: 14 – 18 metų.
Grupės dydis: apie 15 vaikų.
Vieta: kaimo sodyba „Pas Jeronimą“, Tvenkinių g. 8, Varkaliai, Plungės r. (rodyti žemėlapyje)
Maitinimas: maistas organizuotai užsakomas iš kavinės (1 kartą per dieną pietums. Pusryčius ir vakarienę jaunimas gaminsis savarankiškai),
Nakvynė: palapinėse (sodyboje lieka nakvoti vaikai, kurie atvykę iš kitų Lietuvos miestų. Plungės r. sav. vaikai stovyklauja iki 18 val.)

P.S. Stovyklos organizatoriai pasilieka galimybę keisti programą, esant būtinybei.

Šis projektas (paraiškos Nr. PLUN-LEADER-6B-D-25-4-2020) buvo finansuojamas pagal Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupės (VVG) „Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupės 2014–2020 metų vietos plėtros strategijos“ (VPS) priemonę „Jaunimo ir jaunų žmonių užimtumo ir integravimosi į vietos bendruomenes veiklų rėmimas“ veiklos sritį „Parama laisvalaikio, sporto, kultūros ir neformalaus švietimo iniciatyvų skatinimas“ Nr. LEADER-19.2-SAVA-7.1.

 

[Registracija sustabdyta]