Tėvų ir vaikų tarpusavio santykių stiprinimo savaitgalis „Tėvai vaikams – vaikai tėvams“ 2020

Laikas: 2020 m. liepos 31 d. – rugpjūčio 1 d.

Trukmė: 2 dienos.
Atvykimas: Rekomenduojama atvykti iš vakaro ir įsikurti, tik penktadienio vakare veiklos nebus organizuojamos arba šeštadienio ryte 8-9 val. atvykimas ir įsikūrimas.
Savaitgalis skirtas: tėvams ir vaikams.
Grupės dydis: iki 10 šeimų.
Vieta: kaimo sodyba „Pas Jeronimą“, Tvenkinių g. 8, Varkaliai, Plungės r. (rodyti žemėlapyje)
Maitinimas: maistas organizuotai užsakomas iš kavinės (pusryčiai 10 val., pietūs 13 val., vakarienė 16 val.),
Nakvynė: savo palapinėse.

Atsivežti: stovyklavimo reikmenis (palapinė, miegmaišis, čiužinys), patogius paprastus rūbus atitinkamam orui, asmens higienos priemones ir maudymosi reikmenis, galvos apdangalą, užtiesalą ant žolės, drėgmei atsparią aprangą, guminius batus, lauko žaidimus (pvz., kamuoliai, badmintonas, skraidančios lėkštės), mėgstamas knygas ir gerą nuotaiką.

Kaina: vienas suaugęs ir vienas vaikas 250 eurų; vienas suaugęs ir du vaikai arba du suaugę ir vienas vaikas 300 eurų. Kiti šeimos sudėties kainų variantai aptariami asmeniškai e. paštu: konsultacijos.tevams@gmail.com

P.S. Stovyklos organizatoriai pasilieka galimybę keisti programą, esant būtinybei. Vietų skaičius – ribotas, kad būtų galima skirti asmeninį dėmesį ir taikyti individualią prieigą kiekvienai šeimai.

Savaitgalio programa

Pirma diena: „Mūsų šeimos stiprybės“

Pirmoji šeimų savaitgalio diena skirta dalyvių susipažinimui. Susipažinimas vyks, žaidžiant „Gondingos mūšį“ visiems stovyklautojams kartu. Šį mūšį žaisite su dr. Sigita Burvytė, kuri stebės ir esant poreikiui stiprins kiekvienos šeimos nario vidinius resursus bei stokojamus įgūdžius.

Mūšio aptarimo metu,  šeimos edukatorė dr. Sigita Burvytė išryškins kiekvieno stiprybes bei stiprintinas sritis, kas padės šeimos nariams formuotis savo tolimesnes gyvensenos gaires tvirtinant tarpusavio ryšius.

Antroje dienos pusėje laukia atsipalaidavimas taikant gongų terapiją.

Dienos veiklos užsibaigs tradicine „Bombos sprogdinimo“ ceremonija.

Vakare laukia linksma kaimo gegužinė su kaimo kapela prie laužo, kur linksminsis ir šoks tėvai kartu su savo vaikais.

Edukacinė žinutė vaikams ir tėvams. Vaikai ir tėvai stiprins gebėjimą pastebėti savo ir kitų vidinius resursus bei mokysis pristatyti save kitiems ir išgirsti, suprasti, priimti šalia esantį autentišką žmogų su savo išskirtinėmis savybėmis bei charakterio bruožais. Šiuos įgūdžius vaikams ir tėvams padės atskleisti „Gondingos mūšio“ sužaidybinimas. Tai bus smagus laikas sau ir dėl savęs, talkinant patyrusiam šeimos edukatoriui. Tai bus unikali galimybė geriau pažinti save ir kitus bei stiprinti tarpusavio ryšius.
Diena skirta savo stiprybių ir vidinių resursų atpažinimui, kitų žmonių pažinimui, šeimos narių tarpusavio santykių stiprinimui ir smagiam laisvalaikiui linksmai praleisti.

 

Antra diena: „Kartu veikiu – smagiai gyvenu“

Rytas prasideda judriais žaidimais, mankšta (9 val.).
„Smalsuolių kūrybinės laboratorijos“ – įtraukiančios ir integruotos gamtos pažinimo veiklos miške su miškininku Martynu – skirtos medžių ir paukščių pažinimui. Veiklose dalyvaus dr. Sigita Burvytė ir stebės bei esant poreikiui tarpininkaus stiprinant tėvų ir vaikų tarpusavio ryšį.

Taip pat laukia patyriminė etnokultūrinė žemaitiškų patiekalų gaminimo edukacija. Diena skirta maisto gaminimo įgūdžiams stiprinti, patiems gaminant žemaitiškus patiekalus su nuostabiąją Živile Kibeikine.

Šeimų savaitgalis užsibaigs „Bombos sprogdinimo“ ceremonija.

Kiekviena šeimas gaus 30 min. individualias konsultacijas vaikų ugdymo klausimais. Taip pat turės galimybe abi dienas stiprinti savo tarpusavio santykius tarpininkaujant šeimos edukatorei dr. Sigitai Burvytei žaidimų metu.

[Registracija sustabdyta]