2014-04-02

Doc. dr. Sigita Burvytė

Prof.dr. Liudmila Juriivna Moskaliova iš Valstybinio Melitopolio pedagoginio universiteto domėjosi Všį „Vaikų ugdymas“ veikla

2014 kovo 29 d. prof.dr. Liudmila Juriivna Moskaliova aplankė Všį „Vaikų ugdymas“ organizaciją ir domėjosi vykdoma veikla vaikų ugdymo srityje.

Profesorė susipažino su organizacijos specialistų teikiama pagalba tėvams ir pedagogams vaikų ugdymo klausimais bei pasidalino savo patirtimi šioje srityje.

Profesorės atlikti ir vykdomi tyrimai yra aktualūs ir mūsų šalyje. Susitikimo meto buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės ir bendrų tyrimų temos siekiant gerinti vaikų gerovę teik mūsų šalyje, tiek Ukrainoje.

1 komentaras apie “Prof.dr. Liudmila Juriivna Moskaliova iš Valstybinio Melitopolio pedagoginio universiteto domėjosi Všį „Vaikų ugdymas“ veikla

  1. Negaliu atsistebėti, kiek jūs daug darbo atliekate šviečiant tėvus pozityvios tėvystės žiniomis. Nors dar vaikų neturiu, manau visais klausimai keliaučiau pas Jus, nes skaitant straipsnius, įvairius tyrimus, susidaro nuostabi nuomonė, kad jūs esate nuostabi šio dalyko specialistė.

Komentavimo galimybė išjungta.